منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه ارتباطی 137

137 logo.png

تبلیغات

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

4420818
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
210
3727
15362
24077
54760
4420818

امروز: شنبه، 27 دی 1399

كميته ترافيك شهرداري درچه طبق روال هر ماه برگزار گرديد.

كميته ترافيك و حمل و نقل شهرداري درچه يكي از منظم ترين كميته ها است كه بصورت ماهيانه برگزار مي گردد.

در ابتداي اين جلسه آقاي محمودي شهردار درچه با گرامي داشت هفته بسيج و تبريك ايام سالروز تأسيس بسيج  اظهار نمودند تفكر بسيجي كه در فرمان حضرت امام خميني (ره) شجره طيبه بوده و در فرمان مقام معظم رهبري به يك فرهنگ تبديل شد تا امروز در پر تو اين تفكر كشور و ميهن و ملت در برابر تمام ناگواري هاي بوجود آمده توسط استكبار ايستادگي و مقاومت مردم سرمنشأ همان تفكر بسيجي است . در ادامه محمودي اظهار نمودند با توجه به اتفاقات بوجود آمده در يكماه گذشته متأسفانه شاهد تصادفات دلخراشي در سطح شهر و حريم شهر بوده ايم كه منجر به فوت تعدادي از شهروندان ما گرديده است لذا عليرغم تمام تلاش و زحمات پرسنل شهرداري و راهور به دليل عدم رعايت سرعت مطمئنه و ايمني شاهد حوادث ناگوار بوده ايم كه از همين جا با خانواده هاي داغدار احساس همدردي و عرض تسليت داريم.

در ادامه آقاي عسگريان فرمانده راهور شهرستان علت تصادفات را عدم رعايت ايمني بويژه استفاده از كلاه ايمني و رعايت سرعت مناسب دانسته اند و اعلام نمودند اميد داريم كه علاوه بر ايجاد موانع و سخت افزاري بتوانيم در حوزه آموزش نيز اقداماتي را انجام دهيم . در ادامه آقاي انصاري نايب رئيس شوراي اسلامي شهر ضمن تشكر از اقدامات انجام شده از مديريت راهور درخواست داشتند كه با افزايش نيرو و حضور بيشتر پليس در ميان مردم و معابر شهر باعث جلوگيري از اتفاقات ناگوار جهت شهروندان باشيم .

در پايان جلسه مصوبات جلسه قبل قرآئت گرديدكه بيش از 90 درصد آنها اقدام گرديده بود و مابقي نياز به اقدامات اوليه داشته است . در ضمن درخواست هاي شهروندان پيرامون نصب سرعتگير و نصب تابلو تعيين مسير به ويژه جهت كاميون هاي سنگين و اصلاح هندسي بعضي از گذرها قرآئت كه قسمتي از درخواست هاي مصوب و مابقي موكول به معاينه فني محل و اتخاذ تصميم در جلسه بعدي گرديد.

تصویر تصادفی

h1.jpg

شهردار

pic002

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

تقویم روز

اوقات شرعی

تبلیغات

بازديد از پرتال شهرداري