منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه ارتباطی 137

137 logo.png

تبلیغات

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

4427384
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
1207
1612
4650
30643
54760
4427384

امروز: سه شنبه، 30 دی 1399

 

تجليل از كتابداران شهر درچه به مناسبت هفته كتاب و كتابخواني

همزمان با تولد حضرت امام محمد باقر (ع) هفته بسيج و هته كتاب و كتابخواني جهت تجليل از كتابداران كتابخانه هاي شهر درچه جلسه اي با حضور رياست محترم شوراي اسلامي شهر ، شهردار محترم و مسئول روابط عمومي شهرداري در دفتر شهردار تشكيل شد.

در اين جلسه ابتدا رياست محترم شوراي شهر ضمن عرض خير مقدم به كتابداران ، هفته بسيج و تبريك روز كتاب و كتابخواني و ايجاد فضا جهت علاقه به مطالعه در سالن هاي كتابخانه هاي سطح شهر سخناني را بيان نمودند و اظهار داشتند كتابي مانند كتاب من زنده ام كه توسط مقام معظم رهبري به مطالعه آن سفارش شده است بايستي توسط كتابداران در كتابخانه ها به مراجعين اعلام شود تا جوانان و نوجوانان با مطالعه آن با ايثارگريهاي رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس آشنا گردند.

در ادامه شهردار محترم كتابداران را به عنوان متخصيص و صاحب نظران معرفي نمودند و بيان داشتند همانطور كه يك پزشك يا پرستار اگر يك داروي اشتباهي را به شهروندان تجويز نمايد باعث بيماري و مشكلات ديگر مي شود و كتابداران نيز در اين راستا چنين مسئوليتي دارند و به كتابداران سفارش نمودند كتابخانه ها جايي بسيار خوب و غني جهت ترقي و تعالي روح و جسم انسان است.

سپس هر كدام از كتابداران كتابخانه هاي به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص مشكلات كتابخانه ها و رفع آن پرداختند و رياست محترم شوراي اسلامي شهر و شهردار محترم اعلام نمودند كه از 5% (نيم درصد عوارض كتابخانه ها نسبت به رفع مشكلات آنان اقدام نمايند . در پايان با اهداي لوح تقدير و هديه از كتابداران تجليل به عمل آمد .

تصویر تصادفی

h16.jpg

شهردار

pic002

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

تقویم روز

اوقات شرعی

تبلیغات

بازديد از پرتال شهرداري