منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه ارتباطی 137

137 logo.png

تبلیغات

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

4420331
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
3450
2575
14875
23590
54760
4420331

امروز: جمعه، 26 دی 1399

9 دي حماسه ملي مردم غيور ايران زمين

شهر درچه يك سابقه قوي و خوش در صحنه هاي انقلاب و پس از آن داشته علت آن هم عالم خيز بودن آن است كه علماي بزرگ و شهداي اين شهر عامل اين جايگاه و پشتوانه است .

اسلام بر تمام اديان پيروز خواهد شد كه از حضرت رسول اكرم آغاز شده و فرزند خلف ايشان حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري دكترين نهضتي دارند و چند اصل دارد كه دين از سياست جدا نيست و ساير اصلها و اصل آخر ظهور حضرت مهدي

اصل آخر دكترين حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري است پس دين اسلام دين جهاني است

مردم در 8 دي در اصفهان و در 9 دي در تهران در ميدان آمدند كه تسليم سياسي بازي سران فتنه نمي شويم

ايشان به آيه 54 سوره مائده اشاره كردند و نامه 62 حضرت علي (ع) در نهج البلاغه را قرآئت كردند كه خدا نگهبان دين خودش است .

دشمن نظام استكبار جهاني و سربازان پياده آنها منافقين بودند و بعد گروه فتنه هدف اصلي آنها جدا كردن مردم از نظام و دين است .

فتنه سال 88 اهداف زيادي داشت كه يكي از آنها براندازي نظام و دوم انداختن خيمه ولايت و تحركات امروزي هم نشان اين است كه در يك راستا هستند و انداختن خيمه ولايت است و عمود ولايت را از اين نظام بگيرند .

هدف ديگر آنها دور كردن مردم از اهداف حضرت امام (ره) و نظام . امروز دشمنان اسلام در جهت محو كردن دين هستند كه مايوس شده اند اما در جهت جدا كردن مردم از ولايت عجيب دارند كار مي كنند. در ادامه آيه 101 سوره يوسف را قرآئت كردند و تفسير كردند كه دعوت مردم با بصيرت جهان بيني عظيم دين خدا ترويج كنيم

165 آيه در قرآن در خصوص بصيرت در قرآن داريم 110 جمله در نهج البلاغه در خصوص بصيرت داريم اما كليد بصيرت ژرف نگري در واژه دين است كليد بصيرت از اهل ذكر عمق قرآن و دين را سوال كنيم و بخواهيم .

9 دي يعني روز رشد بصيرت مردم ايران

9 دي يعني معرفي فريب خوردگان نظام

9 دي يعني بيعت دوباره مردم با رهبري و نظام و شهداء و امام (ره)

9 دي يعني بسيج ملت در مقابل استكبار و دشمن اسلام و منافقين فتنه گران

علي اكبر محمودي شهردار درچه

تصویر تصادفی

h4.jpg

شهردار

pic002

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

تقویم روز

اوقات شرعی

تبلیغات

بازديد از پرتال شهرداري