منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه ارتباطی 137

137 logo.png

تبلیغات

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

4420785
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
177
3727
15329
24044
54760
4420785

امروز: شنبه، 27 دی 1399

 

برگزاري جلسه هم انديشي شهرداري و شوراي اسلامي شهر  با فرهنگيان

جلسه هم انديشي با فرهنگيان ، مديران مدارس و مديريت محترم آموزش و پرورش شهرستان خميني شهر با حضور شهردار و رياست محترم شوراي اسلامي شهر در تاريخ 93/10/21 ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات آتش نشاني شهرداري درچه برگزار گرديد. اين جلسه به همت اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر و رياست شوراي اسلامي شهر در خصوص استفاده از نقطه نظرات فرهنگيان در امور شهري و بررسي مسايل مدارس سطح شهر برگزار گرديد . در اين جلسه ابتدا آقاي جزيني رياست محترم شوراي اسلامي شهر درچه ضمن تبريك ايام ميلاد با بركت نبي مكرم اسلام (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و خوش آمد گويي به حاضرين در خصوص موارد به شرح زير سخناني بيان داشتند :

الف ) بررسي اراضي بلااستفاده با كاربري آموزشي و مساحت اندك در سطح شهر ( 200 متر و 300 متر ) و تجميع آنها جهت ايجاد مجتمع فرهنگي

ب) همكاري در تغيير كاربري اراضي

ج ) در اجراي ماده 16 و 17 كمك به مراكز فرهنگي شهر

د) استفاده مدارس شهر از يك نوبت سالن فرهنگسرا به صورت رايگان در طول سال

در ادامه آقاي جزيني از رياست محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان درخواست ساماندهي نمازخانه هاي مدارس شهر را داشتند و اظهار داشتند شهرداري و شوراي اسلامي شهر آماده همكاري در خصوص توسعه فضاهاي هنرستان مي باشند .

در اين جلسه آقاي جزيني از فرهنگيان شهر در خصوص تهيه و تدوين كتاب مفاخر شهر درخواست نمودند كه شورا و شهرداري را در اين زمينه ياري نمايند .

در ادامه جلسه 6 نفر از حاضرين ( آقايان و خانم ها ) به نمايندگي از 42 مدير آموزشگاه هاي شهر ، مشكلات را بيان نمودند و پس از آن رياست محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان جناب آقاي بديهي ضمن تشكر از اقدامات انجام شده در شهر درچه در حوزه فرهنگيان و موضوع فرهنگ و آموزش از شهرداري و شوراي اسلامي شهر تشكر نمودند و اظهار داشتند با همكاري و همياري و وحدت مي توانيم مشكلاتشهر را مرتفع نمائيم .

در پايان آقاي جزيني رياست محترم شورا به جمع بندي موضوعات ارائه شده پرداختند .

تصویر تصادفی

h13.jpg

شهردار

pic002

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

تقویم روز

اوقات شرعی

تبلیغات

بازديد از پرتال شهرداري