منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه ارتباطی 137

137 logo.png

تبلیغات

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

3912009
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
292
1801
292
292
49367
3912009

امروز: یکشنبه، 11 خرداد 1399

 

در ادامه سفر استاندار محترم اصفهان به شهر درچه در روز 21 بهمن ماه و کلنگ زنی پروژه عظیم زنده رود جلسه شورای اداری شهرستان خمینی شهر با حضور فرماندار و نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی و کلیه مسئولین ادارات و ارگان های دولتی در مجموعه فرهنگی و تفریحی شهرداری درچه برگزار گردید.

در این جلسه که به بیان مشکلات و گزارش فعالیت های انجام شده ارگانها و نهادهای دولتی شهرستان اختصاص داشت شهردار درچه مهندس واعظ مقدم ضمن خیرمقدم به استاندار اصفهان و مسئولین حاضر خطاب به دکتر رضایی استاندار اصفهان اعلام داشت: درچه جزء اولین شهرهایی است که برنامه جامع اقدام مشترک بازآفرینی را جهت محلات هدف تهیه و در ستاد بازآفرینی شهرستان مصوب نموده و بیش از 22پروژه در ستاد بازآفرینی شهرستان به تصویب رسانده که 8پروژه به عهده شهرداری درچه و مابقی پروژه ها به عهده دستگاههای اجرایی دیگر می باشد.

مهندس واعظ مقدم از استاندار اصفهان درخواست نمودند: با توجه به اینکه حضرتعالی رئیس ستاد بازآفرینی استان اصفهان هستید دستور فرمایید تا در اسفندماه سالجاری موارد مصوب شهر درچه در ستاد بازآفرینی استان نیز مصوب گردد تا ما بتوانیم اعتبارات ملی ستاد بازآفرینی کشور را برای اجرا در سال 1398 جذب نماییم.

در ادامه این جلسه اکبر جزینی رئیس شورای اسلامی شهر درچه نیز در خصوص الحاق شهر درچه مواردی را بیان داشتند و ابراز نمودند: الحاق درچه به اصفهان با توجه به ویژگی ها و امتیازاتی که شهر درچه دارد برای شهر اصفهان یک فرصت است که باید از این فرصت استفاده کرد.

 در پایان این جلسه استاندار اصفهان ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت انجام شده در خصوص تلاش و خدمت بیشتر به مردم عزیز تأکید داشتند و انقلاب اسلامی ایران را که چهلمین طلوع خود را تجربه می کند دوران بسیار ارزشمندی برای ملت ایران دانست و ابراز داشتند مسئولین باید قدر این امنیت و رهبری عزیز را بداند و از خدمت صادقانه غفلت نکنند.

 پس از پایان این جلسه استاندار اصفهان به اتفاق آقای ابطحی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، آقای مسلم زاده فرماندار شهرستان خمینی شهر، امام جمعه محترم درچه و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ضمن حضور در منزل شهید مدافع حرم شهید مهدی اسحاقیان از خانواده این شهید عزیز تجلیل به عمل آوردند.

تصویر تصادفی

h24.jpg

شهردار

pic002

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

تقویم روز

اوقات شرعی

تبلیغات

بازديد از پرتال شهرداري