منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه ارتباطی 137

137 logo.png

تبلیغات

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

3912061
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
344
1801
344
344
49367
3912061

امروز: یکشنبه، 11 خرداد 1399

جایگاه کار و کارگر در دین مبین اسلام چنان است که پیامبر عظیم الشأن اسلام دستان یک کارگر را می‌بوسد و می‌فرماید: "این دستی است که آتش جهنم آن را نمی‌سوزاند". سخن ارزشمند و حرکت زیبای پیامبر گرامی اسلام، نشانگر نهایت احترام و ادبی است که اسلام برای کارگر قائل است .

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر درچه، به مناسبت 11 اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار درچه، رییس اداره خدمات و ایمنی و تعدادی از مسوولین واحدهای شهرداری درچه  با حضور در محل کار عزیزان کارگر شهرداری این روز را به آنان تبریک گفتند. در این مراسم ابتدا جناب آقای جزینی رییس شورای اسلامی شهر طی سخنانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی کارگران در جهت نظافت و آبادانی شهر تقدیر و تشکر نمودند. و اعلام داشتند که نقش و جایگاه کارگران به دلیل تلا شهای بی وقفه در سطح شهر هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

در ادامه جناب آقای مهندس واعظ مقدم شهردار درچه با اشاره به نکوداشت یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر که مصادف با آغاز ماه پر خیر و برکت رمضان شده است؛ اذعان داشت: به پاس خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف، مومن و صبور شهرداری درچه، که به دلیل شیوع بیماری کرونا که این روزها بدون هیچ چشمداشتی و بدون حتی لحظه ای درنگ مشغول خدمت رسانی هستند و در شرایط کنونی بیشتر از گذشته با آلوده ترین اقلام و پسماندهای خطرناک سروکار دارند؛ و شهرداری به این نیروهای متدین و توانمند می بالد و قدردان زحمات شبانه روزی این عزیزان در راه خدمت رسانی به شهروندان فهیم درچه است.

بنابراین اینجانب ضمن تبریک و تهنیت روز جهانی کار و کارگر، از زحمات، خدمات و تلاش بی دریغ و شبانه روزی کارگران صدیق و خدوم شهرداری که در جهت توسعه و آبادانی شهر تلاش می نمایند قدردانی و تشکر نموده و از خداوند متعال توفيقات روز افزون توام با  سلامتي و سعادت برای همه عزيزان  مسألت می نمایم. در پایان این مراسم به کلیه کارگران شاخه های گل به رسم یادبود اهداء گردید.

تصویر تصادفی

h2.jpg

شهردار

pic002

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

تقویم روز

اوقات شرعی

تبلیغات

بازديد از پرتال شهرداري